Mladí lékaři z.s.

Přidejte se do Facebookové skupiny

Kromě oficiálních Facebookových stránek Mladí lékaři vedeme také uzavřenou skupinu. Ta slouží k diskuzi a sdílení rad a informací mezi lékaři. Pro to do ní přijímáme pouze ty osoby, z jejichž profilu je jasné, že studují všeobecné lékařství nebo pracují jako lékaři. Ujistěte se proto prosím, že je z vašeho veřejného profilu tato skutečnost zřejmá – ideálně uvedením pracoviště či studia. Pokud tyto informace na svém profilu nemáte, napište nám do zpráv na oficiálních FB stránkách. Jednotlivé příspěvky schvalují naši správci, nemusíte se tedy obávat nadbytečného spamu.

Spolupracujte s námi

Nevyhovuje vám aktuální stav zdravotnictví? Chcete s tím něco udělat a přispět ke změně? Kontaktujte nás! Vaši pomoc uvítáme.

Oceníme dobrovolnickou aktivitu nejen mediků a lékařů, ale i znalců zdravotnické legislativy, bloggerů, grafiků, fotografů a dalších. Máte-li nápad či jen chuť se zapojit, ozvěte se nám na mladi.lekari@seznam.cz.

Staňte se členem spolku

Členstvím projevíte zájem o aktivity našeho spolku, budete se dozvídat podstatné informace včas a získáte právo hlasovat na členském sněmu.

Členství ve spolku Mladých lékařů je dobrovolné. Řádným členem spolku se může stát každá osoba mladší 35 let, která absolvovala vysokoškolské vzdělání lékařského směru či v době podání žádosti o členství je studentem vysokoškolského studia všeobecného lékařství.

Tuto přihlášku ke členství je možné po vyplnění odevzdat osobně na akcích Mladých lékařů, nebo podepsanou odeslat na adresu Košíkářská 671, 156 00 Praha 5, či naskenovat a poslat na mladi.lekari@seznam.cz.

 Facebook

[arrow_fb_feed id=’1693′]